“Hurricanes” otrajā pagarinājumā piespiež Ovečkinu un “Capitals” nolikt čempionu pilnvaras

REUTERS/SCANPIX

Karolīnas “Hurricanes” trešdien Nacionālās hokeja līgas  Austrumu konferences ceturtdaļfināla septītā mača otrajā pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja Vašingtonas “Capitals”, piespiežot Aleksandra Ovečkina klubam nolikt Stenlija kausa čempionu pilnvaras.

Vašingtona pēc Andrē Burakovska un Toma Vilsona metieniem jau spēles septītajā minūtē izvirzījās vadībā 2:0. Sebastians Aho vienus vārtus atguva, bet Jevgeņijs Kuzņecovs atkal atjaunoja divu ripu pārsvaru.

Teuvo Teravainens iemeta otro ripu arī ”Capitals” vārtos un trešā perioda sākumā Džordans Stāls panāca neizšķirtu.

Spēles un visas sērijas liktenis izšķīrās otrā pagarinājuma 12.minūtē. Džastins Viljams no labās apmales meta ripu gar vārtiem, kur Broks Makgins pielika nūju, pārspējot Vašingtonas vārtsargu Breidenu Holtbiju.