Hokejs var tikt iekļauts vasaras olimpiskajās spēlēs

1 komentārs
Hokejs var tikt iekļauts vasaras olimpiskajās spēlēs
Autors: LETA/REUTERS

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisārs Garijs Betmens izteicis priekšlikumu hokeja sacensības aizvadīt vasaras olimpiskajās spēlēs, ziņo Kanādas portāls “Sportsnet”.

“Hokejs debiju olimpiādē piedzīvoja 1920. gada vasaras spēlēs. Vajadzētu parunāt ar hokejistiem, bet, domāju, viņi teiks, ka grib spēlēt. Esmu gatavs viņus atbalstīt,” pauda Betmens.

Tāpat NHL komisārs atzīmēja, ka agrāk sarunas par hokeja turnīra aizvadīšanu vasaras spēlēs Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) neuztvēra nopietni, taču šobrīd situācija ir mainījusies.

Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi kopš 1994. gada nepiedalījās NHL hokejisti, jo 2017. gada aprīlī līgas vadība attiecās laist savus spēlētājus uz Dienvidkoreju un pieņēma lēmumu sezonu aizvadīt bez pārtraukumiem. Tas notika tādēļ, ka SOK atteicās kompensēt NHL finansiālos zaudējumus.

Par Phjončhanas olimpiskajiem čempioniem hokejā kļuva olimpisko atlētu no Krievijas jeb “OAR” izlase, kas ar rezultātu 4:3 aizraujošā finālā, papildlaikā, izrāva uzvaru pār Vāciju.

1 komentārs