HK Liepāja iesit 21 vārtus Jūrmalas HASC, HK Kurbads ar 8:2 uzvar Ogre/Sāga 97

0 Komentāru
HK Liepāja iesit 21 vārtus Jūrmalas HASC, HK Kurbads ar 8:2 uzvar Ogre/Sāga 97
Foto: HK KURBADS

Sestdien Latvijas čempionāta pēcpusdienas spēlēs rekordlielu uzvaru svinēja HK Liepāja, kas savā laukumā ar rezultātu 21:5 sagrāva Jūrmalas HASC. Divu Ogres komandu duelī HK Kurbads ar 8:2 uzvarēja Ogre/Sāga 97 hokejistus.

Liepājnieku labā trīs vārtus guva Bruno Zabis un Mārtiņš Oskars Freimanis, divus Valters Frejs, Sergejs Daņilovs, Māris Diļevka, Miks Komuls, Toms Tiļļa un Kārlis Liepiņš. Vieni vārti Mārtiņam Gipteram, Aleksejam Propošinam un Paulam Hodzko. Jūrmalniekiem divreiz precīzs bija Oļegs Šišjaņņikovs un pa reizei Sergejs Čopozovs, Vladislavs Koniševs, Jānis Golubovičs.

Ogres komandu savstarpējā mačā pirmajā periodā HK Kurbads sastapās ar sīvu Ogre/Sāga 97 pretestību. Otrajā periodā HK Kurbads tomēr pārņēma spēles grožu savās rokās un izvizrījās vadībā ar 3:1. Pēdējā periodā Kurbads guva vēl piecus vārtus, kamēr jaunie Ogre/Sāga97 hokejisti atbildēja ar vieniem. Pēc šīs uzvaras Kurbads saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā. Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem izcēlās pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis, vienu reizi Sāgas vārtsargu pārspēja Toms Zeltiņš, Ēriks Bisenieks, Renārs Undelis, Jurijs Kļujevskis, Toms Bluks un Hārdijs Parādnieks. Savukārt, Ulda Čalpas vārtos ripas iemet Vladislavs Adeļsons un Erlends Kļaviņš.

Sestdienas pirmajās spēlē HK Mogo Ventspilī ar 9:5 uzvarēja Latvijas čempionus HS Rīga /Prizma.

Latvijas čempionāta hokejā sestdienas rezultāti:

HK Mogo – HS Rīga /Prizma 9:5

HK Liepāja – Jūrmalas HASC 21:5

HK Kurbads – Ogre/Sāga 97 8:2

0 Komentāru