Herningas arēna – vieta, kas uz divām nedēļām kļūs par mājām Latvijas hokeja izlasei

Pievienot komentāru
Herningas arēna – vieta, kas uz divām nedēļām kļūs par mājām Latvijas hokeja izlasei
IIHF

Jau piektdien, 4. maijā, Dānijā sāksies 2018. gada pasaules čempionāts hokejā, kas risināsies divās pilsētās – Kopenhāgenā un Herningā. Latvijas hokejisti pirmo spēli aizvadīs sestdien, Herningas arēnā spēkojoties ar norvēģiem.

B apakšgrupa, kurā atrodas Latvijas valstsvienība, visas grupu spēles aizvadīs Herningas pilsētā, kamēr A grupas komandas spēkosies Kopenhāgenā.

Šogad esam tikuši vienā apakšgrupā ar Kanādu, ASV, Somiju, Dāniju, Vāciju, Norvēģiju un Dienvidkoreju – apskati kalendārā, kuros datumos Latvija ar šīm izlasēm spēlēs.

Tāpat Herningā tiks izspēlēti divi no četriem ceturtdaļfināliem, savukārt pusfināli un cīņas par medaļām notiks Kopenhāgenā.

Herningas arēna “Jyske Bank Boxen” durvis vēra vaļā 2010. gada rudenī, kopš tā laika tur uzņemti gan pasaulē slavenu mūziķu koncerti, gan nozīmīgi sporta notikumi.

Ietilpība arēnai ir 12,5 tūkstoši, paredzams, ka vietas nebūs grūti aizpildīt, jo šajā pilsētā spēles aizvadīs mājiniece Dānija.

VIDEO: “Jyske Bank Boxen” arēna no iekšpuses

Zīmīgi, ka tieši Herningā, kas atrodas aptuveni trīs stundu braucienā no galvaspilsētas, dzimuši četri no pazīstamākajiem dāņu hokejistiem – Niklass Jensens (pārstāv NHL klubu Ņujorkas “Rangers”), Frederiks Andersens (pārstāv NHL klubu Toronto “Maple Leafs”), Franss Nīlsens (pārstāv NHL klubu Detroitas “Red Wings”) un Janiks Hansens (pārstāv NHL klubu Sanhosē “Sharks”).