Hedmana ripa Merzļikina vārtos ļauj “Lightning” papildlaikā uzvarēt “Blue Jackets”

ZUMAPRESS/SCANPIX

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” svētdien Nacionālās hokeja līgas mača papildlaikā ar 3:4 zaudēja Stenlija kausa īpašniekiem Tampabejas “Lightning”.

Merzļikins spēlē iesaistījās trešā perioda sākumā, nomainot savainoto Jonasu Korpisalo. Rezultāts tobrīd bija neizšķirts 3:3. Elvis atvairīja septiņus metienus, līdz papildlaika 10.sekundē Latvijas vārtsargu pārspēja Viktors Hedmans.

Pirmā perioda otrajā pusē komandas guva trīs vārtus – vispirms 1:0 panāca Ondžejs Palāts, bet pēc tam ar diviem precīziem metieniem atbildēja Mihails Grigorenko un Eriks Robinsons. Metjū Žozefa gūtie vārti otrajā periodā ļāva mājiniekiem izlīdzināt rezultātu.

Trešajā trešdaļā pēc nospēlētām 55 sekundēm Robinsons atguva “Blue Jackets” vienībai vadību, taču minūti un 46 sekundes vēlāk Alekss Barre-Bulē panāca 3:3.