Hārtlijs veidos jaunu kultūru Latvijas hokejā un tēmē uz ļoti augstiem mērķiem

1 komentārs
Hārtlijs veidos jaunu kultūru Latvijas hokejā un tēmē uz ļoti augstiem mērķiem
Zane Bitere / LETA

Šodien, 6. novembrī, īpašā pasākumā tiek atklāta Latvijas hokeja izlašu sezona, kurā Latvijas izlases galvenais treneris kanādieties Bobs Hārtlijs informēja par komandas jaunās sezonas mērķiem.

Hārtlijs akcentēja, ka viņš vēlas izveidot jaunu kultūru Latvijas hokejā. Galvenais treneris atgādināja, ka pērn Latvijas izlase Pasaules čempionātā bija tikai vienas ripas attālumā no ceturtdaļfināla. Viņš ir gatavs izvirzīt un sasniegt ļoti augstus mērķus. Izlasei tagad sāksies gatavošanās cikls, kas dažādās formās ilgs līdz pat maijam, kad Dānijā noritēs Pasaules čempionāts ar mūsu izlases piedalīšanos.

Tāpat arī Bobs Hārtlijs informēja, ka plāno lielajā izlasē iespēlēt jaunus spēlētājus.

Latvijas izlase no ceturtdienas līdz sestdienai piedalīsies Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīrā Francijā. Latvijas hokejisti sacentīsies ar Franciju, Baltkrieviju un Slovēniju. Pirms došanās uz Franciju hokejisti aizvada ledus treniņus. Bobam Hārtlijam nodarbībās asistē Ģirts Ankipāns un Artis Ābols. Tiesa, abi palīgi, visdrīzāk, uz EIHC turnīru nebrauks.

Vasaras izskaņā Hārtlijs noslēdza līgumu par Latvijas izlases vadīšanu līdz 2022.gadam. Februārī Latvijas izlasei plānots aizvadīt pārbaudes spēli ar Kanādas olimpisko izlasi, kā arī piedalīties EIHC turnīrā Dānijā.

Šajā pasākumā Latvijas Hokeja federācija (LHF) oficiāli uzsāka sadarbību ar mobilo sakaru operatoru “Bite Latvija”. Pasākumā piedalījās Latvijas hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis, organizācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, “Bite” vadītājs Kaspars Buls un Latvijas hokeja izlases spēlētāji.

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

1 komentārs