Hārtlijs: Jau tas vien, ka mēs nevarēsim spēlēt Omskā, ir neticami slikta ziņa

0 Komentāru
Hārtlijs: Jau tas vien, ka mēs nevarēsim spēlēt Omskā, ir neticami slikta ziņa
Foto: Edijs Pālēns/LETA

Omskas “Avangard” komandai mājas spēļu aizvadīšana Maskavas piepilsētā Balašihā radīs papildu grūtības, uzskata Omskas kluba galvenais treneris Bobs Hārtlijs, kurš ir arī Latvijas valstsvienības vadītājs.

Jau ziņots, ka Omskas arēnā ir radušās plaisas pamatos un šī celtne neatbilst drošas ekspluatācijas noteikumiem, tāpēc par mājas arēnu Sibīrijas klubs izvēlējās Balašihas halli.

Savulaik Balašihā spēlēja KHL klubs MVD, bet pēdējos gados tur notikušas Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) un Krievijas Jaunatnes hokeja līgas spēles.

“Jau tas vien, ka mēs nevarēsim spēlēt Omskā ir neticami slikta ziņa. Tas nav pareizi, ka arēna, kam ir vien desmit gadi, brūk kopā. Mēs šo procesu nevarējām kontrolēt, tāpēc jāpieņem fakts kā tāds, ka būs jāspēlē citviet. Man ir žēl Omskas kluba līdzjutēju, jo viņi pret mums izturas neticami labi. Kopš ierados Omskā, esmu izjutis fanu atbalstu,” atzinis Hārtlijs.

“Omska ir hokeja pilsēta, kas dzīvo ar šo spēli, tāpēc man vēl vairāk ir žēl līdzjutēju. Nekad neesmu bijis Balašihā. Protams, spēlējot tur, mums būs papildus grūtības, kuras vajadzēs pārvarēt. Zinu, ka Maskavā dzīvo daudz kluba atbalstītāju, tomēr tā nebūs “Avangard” teritorija,” bilda kanādietis.

Jau vēstīts, ka pašlaik 57 gadus vecais Hārtlijs pavasarī ar “Avangard” parakstīja līgumu uz diviem gadiem, bet paralēli viņš turpinās vadīt arī Latvijas valstsvienību.

“Avangard” aizvadītajā sezonā ar zināmām grūtībām sasniedza Gagarina kausa izcīņu, kur Austrumu konferences ceturtdaļfinālā ar 3-4 zaudēja Ufas “Salavat Julajev” komandai.

Jaunā KHL sezona sāksies 1.septembrī.

0 Komentāru