Gudļevskis: Man ir pietiekami daudz pārliecības, lai komanda varētu uzvarēt

0 Komentāru
Gudļevskis: Man ir pietiekami daudz pārliecības, lai komanda varētu uzvarēt
Foto: F64

Latviešu vārtsargam Kristeram Gudļevskim ir pietiekami daudz pārliecības, lai viņa pārstāvētajai AHL komandai Sirakjūsas Crunch būtu iespējas uzvarēt, atzina pats sportists.

Crunch sestdien savu skatītāju klātbūtnē ar 2:1 pārspēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Jūtikas Comets. Gudļevskis atvairīja 47 no 48 pretinieku komandas mestajām ripām, uzstādot savu personisko rekordu AHL. “Jutos pietiekami labi. Komandas biedri aizsardzībā darīja labu darbu, varēju redzēt metienus. Tas ir pats galvenais. Ja viņi man dod iespēju, man ir iespēja tvert ripu. Man ir pietiekami daudz pārliecības, lai komandai būtu iespējas uzvarēt,” portāls Syracuse.com citē Gudļevski.

FOTO: Gudļevskis AHL laukumos

Šajā mačā Crunch nopelnīja arī lielo mazākumu, kurā mājiniekiem nācās spēlēt trijatā pret pieciem pretiniekiem. “Tas patiešām ir intensīvi un fiziski diezgan grūti. Ir jābūt labā formā,” akcentēja Gudļevskis. Tāpat latvieša sniegumu šajā mačā uzteica arī komandas kapteinis Maiks Angelidis. “Gudļevskis bija labākais spēlētājs mazākumā. Viņš atvairīja labus metienus, un pārējie spēlētāji bloķēja ripas. Lielajā mazākumā metieni nāk no visām pusēm un ir jāpaspēj veikli pārgrupēties, ko arī viņš izdarīja,” atzīmēja Angelidis.

Gudļevskis šosezon AHL aizvadījis četras spēles, vidēji mačā ielaižot 2,26 ripas un atvairot 93,1% pretinieku komandas metienus.

0 Komentāru