“Golden Knights” un “Islanders” smagsvari aizvada boksa maču jau pēc pirmā iemetiena

Sestdienas naktī sīvu un sīkstu spēli Nacionālajā hokeja līgā aizvadījušas Lasvegasas “Golden Knights” un Ņujorkas “Islanders” komandas, kas nav iztikusi arī bez dūru cīņām.

Panākumu ar 1:0 svinēja “Golden Knights”, vienīgos vārtus otrā perioda noslēgumā gūstot Railijam Smitam. 19 “Islanders” metienus atvairīja Marks Andrē Flerī, kuram tā bija karjeras 60.sausā spēle, kas visu laiku labāko sarakstā ļauj ieņemt vienpersonisku 18.vietu.

Uzreiz pēc pirmā iemetiena dūru cīņā iesaistījās komandu smagsvari – 102 kilogramus smagais “Golden Knights” uzbrucējs Raiens Rīvzs un par gandrīz pieciem kilogramiem smagākais (106,6 kg) “Islanders” uzbrucējs Ross Džonstons. Pēc klusā ievada abi karstgalvji apmainījās ar kārtīgiem sitieniem, līdz cīņu izšķīra tiesneši.

Tas gan nebija vienīgais kautiņš spēlē – desmit minūtes vēlāk pēc rupjā grūdiena apmalē Niku Holdenu devās pārmācīt Anderss Lī.