Girgensons: Tik labi kādu laiku nebiju spēlējis

0 Komentāru
Girgensons: Tik labi kādu laiku nebiju spēlējis
Foto: USA TODAY Sports/Sipa USA ()

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons no Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” jūtas atguvis pārliecību, turklāt viņš uzskata, ka tik labi kā šobrīd viņš kādu laiku nebija spēlējis.

Pēdējo divu sezonu laikā ievērojami samazinājusies Girgensona loma “Sabres” komandā, taču pēdējo nedēļu laikā hokejists ir ticis pie lielāka spēles laika, turklāt bijis salīdzinoši rezultatīvs. Latvieša iepriekšējais vārtu guvums bija sestdien, kad viņš palīdzēja Bufalo vienībai savā laukumā ar 4:3 pieveikt “Jets”. Iemesto ripu uzbrucējs atzīmēja, dodot emocijām vaļu.

“Parasti savus vārtu guvumus pārāk nesvinu, taču savā laukumā kādu laiciņu nebiju iemetis,” portālam “Buffalo Hockey Beat” norādīja Girgensons. “Vārtu guvumu mājās gaidīju labu laiku.”

Zīmīgi, ka iepriekšējo reizi Girgensons ar vārtiem savā laukumā bija izcēlies vien 2015.gada 7.februārī.

Pēdējo nedēļu laikā Girgensonam izdevies atgūt rezultativitātes garšu un izcelties ar pāris vārtu guvumiem, kas hokejistā atjaunojis pārliecību.

“Tik labi kādu laiku nebiju spēlējis,” izteicās Girgensons, kurš iepriekšējo septiņu maču laikā iemetis trīs vārtus. Tas ir tikpat, cik iepriekšējos 38 mačos kopā. “Šobrīd jūtos par sevi diezgan pārliecināts. Esmu pilns enerģijas, laukumā sajūtas arī ir labas.”

Girgensons uzvēra, ka pēdējo pāris nedēļu laikā viņš ir sācis vairāk pieturēt ripu, tāpēc viņa veiksmīgais sniegums varētu būt saistīts ar labāku psiholoģisko stāvokli.

Savu komandas biedru uzslavēja arī viens no “Sabres” līderiem Raiens O’Railijs.

“Girgensons uzvar divcīņās un spēkojas par katru ripu. Pret šo spēlētāju ir grūti spēlēt. Ripa viņu atrod, jo viņš smagi strādā,” uzskata O’Railijs.

Nesen savainojumu guva “Sabres” centra uzbrucējs Jūhans Lāšons, kuram sezona līdz ar to ir beigusies. Tas pie lielāka spēles laika un vairāk iespējām ļaus tikt arī Girgensonam, kurš šosezon ilgu laiku spēlējis vien ceturtajā maiņā.

Nereti tiek uzskatīts, ka Girgensons nav atradis savu vietu “Sabres” galvenā trenera Dena Bailsmas, jo spēlētāja rezultativitāte ir krasi kritusies.

“Girgensonam pašlaik ir lielāka pārliecība par savu spēli un prasmēm. Nav apstrīdamas viņa darbaspējas – viņš ir ar lielisku darba ētiku un gribasspēku. Savukārt citos komponentos viņam pārliecības ir mazliet trūcis,” sacīja Bailsma.

Šosezon Girgensons 39 mačos atzīmējies ar pieciem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” ar 39 punktiem 39 mačos ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Savukārt Atlantijas divīzijā “Sabres” atrodas septītajā pozīcijā, apsteidzot Detroitas “Red Wings”.

0 Komentāru