Girgensons iemet desmitos vārtus sezonā un palīdz “Sabres” uzvarēt Ņujorkas “Rangers”

REUTERS/SCANPIX

Zemgus Girgensons naktī uz sestdienu iemeta desmitos vārtus sezonā un palīdzēja Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 3:2 uzvarēt Ņujorkas “Rangers”.

Pirmās trešdaļas vidū Girgensons saņēma piespēli no Kolina Millera, apspēlēja “Rangers” aizsargu Marku Stālu un vārtsargu Aleksandru Georgijevu, izvirzot “Sabres” vadībā 1:0.

Kopā Zemgus uz ledus pavadīja 17 minūtes un 26 sekundes, pa vārtiem meta četras reizes, izpildīja četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Vēl divus vārtus Bufalo labā guva Sems Reinharts un Džimijs Vīzijs. Mājniekiem vārti Mikas Zibanedžada un Krisa Kraidera kontā.