Girgensons aktīvs mazākumā, “Sabres” sīvā cīņā pārspēj “Canadiens”

Girgensons aktīvs mazākumā,  “Sabres” sīvā cīņā pārspēj “Canadiens”
AP/ SCANPIX

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Zemgus Girgensona pārstāvētā Buffalo “Sabres”, kura ar 4:3 pārspēja Monreālas “Canadiens”.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Canadiens”, taču pirmajā trešdaļā spēli rezultatīvi turpināt neizdevās, un Džeisons Pominvils otrās trešdaļas vidū panāca izlīdzinājumu.

Mača gaitā “Sabres” iedzinējos nonāca vēl divas reizes, tomēr Pominvils ar savu otro vārtu guvumu spēlē un Sems Reinhārts spēja izlīdzināt spēles rezultātu – 3:3.

Uzvaras vārtus “Sabres” guva minūti pirms pamatlaika beigām, kad pēc jaunā talanta Rasmusa Dalīna un Džefa Skinera piespēlēm precīzs bija Kails Okposo.

Bufalo sastāvā ar diviem vārtiem izcēlās Pominvils, savukārt trīs rezultatīvas piespēles izdarīja Džefs Skiners.

Girgensons laukumā, spēlējot ceturtajā maiņā kopā ar Patriku Berglundu un Johanu Larsonu,  pavadīja otro lielāko spēles laiku sezonā, 16:37 minūtes. To laikā Zemgus aktīvi cīnījās mazākumā (2:24), izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, taču spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” šī ir trešā uzvara pēc kārtas, un pēc 10 spēlēs iegūtām sešām uzvarām un četriem zaudējumiem komanda ieņem piekto vietu Atlantijas divīzijā, savukārt Austrumu konferencē sesto  vietu, kas ļauj atrasties “Wild card” pozīcijā.