Girgensonam superātri vārti un uzvara pār Bļugera “Penguins”

AP/SCANPIX

Zemgus Girgensons sestdien guva savus ātrākos vārtus Nacionālājā hokeja līgā,  palīdzot Bufalo “Sabres” ar 5:2 izbraukumā uzvarēt Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins”.

Girgensons laukumā devās pirmajā maiņā un vārtus guva jau spēles 14.sekundē, kas bija “Sabres” ātrākie vārti piecu gadu laikā. Zemgus vārtu priekšā saņēma piespēli no Kaila Okposo un meta ripu garām Tristanam Džarijam.

Kopā Girgensons spēlēja 13 minūtes un 50 sekundes, pa vārtiem meta vienu reizi un izpildīja divus spēka paņēmienus. Šosezon Zemgus pretinieku vārtsargus pārspējis 11 reizes.

Bļugers laukumā bija 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus.

“Sabres” labā kapteinis Džeks Aikels guva divus vārtus, Sems Reinharts un Džefs Skiners pa vieniem vārtiem. “Penguins” rindās divas reizes izcēlās Jevgeņijs Malkins.