Girgensonam piespēle otrajā spēlē pēc kārtas, Balcers zaudējumā daudz spēlē vairākumā

AFP/SCANPIX

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar rezultatīvu piespēli izcēlies Zemgus Girgensons, taču Bufalo “Sabres” piekāpās līgas līdervienībai Tampabejas “Lightning” ar 3:5. Tikmēr Rūdolfam Balceram un Otavas “Senators” zaudējums pret Sanhosē “Sharks” ar 1:4.

Girgensons laukumā atradās 14:04 minūtes, asistēja Teidžam Tompsonam komandas otrajā vārtu guvumā, kā arī vienreiz meta pa vārtiem un izdarīja trīs spēka paņēmienus. Latviešu uzbrucējam šis bija desmitais punkts sezonā (3+7).

Spēles rezultātu jau 26 sekundē atklāja “Lightning”, taču tam sekoja divi “Sabres” vārti, kas ļāva nodrošināt vadību pēc pirmā perioda. Diemžēl līdz spēles beigām “Sabres” guva tikai vienus vārtus, taču “Lightning” tādi bija četri, turklāt trīs no tiem noslēdzošajā periodā. Bufalo pēdējās desmit spēlēs piedzīvojis septiņus zaudējumus,  un šobrīd komanda atrodas ārpus izslēgšanas spēļu zonas.

Tikmēr Rūdolfam Balceram pirmajā spēlē Sanhosē kopš aizmainīšanas uz “Senators” 13:23 minūtēs, kas ir lielākais spēles laiks piecu spēļu ilgajā NHL karjerā,  trīs metieni pa vārtiem, kā arī salīdzinoši iespaidīgs spēles laiks vairākumā – 2:15 minūtes.

Līdz trešajam periodam “Senators” bija iedzinējos tikai ar 0:1, taču noslēdzošajā trešdaļā “Sharks’ guva trīs vārtus, kamēr “Senators” spēja atbildēt tikai ar vieniem. Sanhosē izcīnīja sesto panākumu pēc kārtas, taču Otava pēdējās desmit spēlēs zaudējusi astoņas reizes.