Girgensona “Sabres” zaudē “Coyotes”, Bļugera “Penguins” piedzīvo sakāvi pret “Sharks”

AP/SCANPIX

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” sestdien Nacionālās hokeja līgas spēlē ar 2:5 zaudēja Arizonas “Coyotes”, un Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” ar 0:5 piedzīvoja sakāvi pret Sanhosē “Sharks”.

“Sabres” pirmā perioda pirmajā pusē pēc Markusa Jūhansona un Džefa Skinera precīzajiem metieniem panāca 2:0, bet abās pārējās trešdaļās ielaida piecus bezatbildes vārtus. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Kleitons Kellers.

Girgensons nospēlēja 15 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un zaudēja savā vienīgajā iemetienā, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja uzbrucēja Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”. Mārtins Džounss “Sharks” vārtos atvairīja visas 30 “Penguins” hokejistu mestās ripas.

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja vienā no četriem iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.