Girgensona “Sabres” sekmīgo sezonas sākumu turpina ar uzvaru papildlaikā pret “Canadiens”

NHL

Trešo uzvaru sezonas četrās spēlēs izcīnījusi Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas papildlaikā ar 5:4 pārspēja Monreālas “Canadiens”.

Girgensons laukumā pavadītajās 14:23 minūtēs (2:50 mazākumā) izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, taču spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Trešā perioda sākumā “Sabres” bija vadībā ar 4:2, tomēr “Canadiens” spēja deficītu atspēlēt, novedot maču līdz papildlaikam. Tajā veiksmīgāki bija Bufalo hokejisti, otrajā minūtē ar precīzu metienu izceļoties Markusam Johansonam.

Izcila spēle “Sabres” kapteinim Džekam Aikelam, kurš guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.