Girgensona “Sabres” pārspēj “Flyers” un uzlido septītajās debesīs

NHL.COM

Latviešu hokejista Zemgus Girgensons pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres” trešdienas naktī ar 5:2 (4:0, 0:2, 1:0) pieveica Filadelfijas “Flyers”, izcīnot jau septīto uzvaru pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 11:34 minūtes (0:58 mazākumā), izdarīja četrus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Pirmajā periodā Girgensons cieta spēka paņēmienā, kam sekoja ripas trāpījums pa galvu. Uz brīdi hokejists pameta laukumu, taču spēli vēlāk turpināja.

Ja “Sabres” iepriekšējās uzvaras tika gūtas, atspēlējot dažādus deficītus, tad šoreiz “Flyers” nācās ciest jau pirmajā trešdaļā, jo Džefs Skiners, Teidžs Tomsons un Evans Rodrigess līdz spēles devītajai minūtei  komandai panāca 3:0 pārsvaru, taču perioda noslēgumā Johans Larsons ar pirmo vārtu guvumu sezonā palīdzēja nodrošināt četru vārtu vadību.  Vērts piebilst, ka pirmo vārtu autors Skiners guvis pēdējās 15 spēlēs guvis 13 vārtus un šobrīd ir otrais labākais snaiperis līgā.

“Flyers” uzbrucējiem Klodam Žirū un Veinam Simondsam otrajā trešdaļā izdevās nedaudz piezemēt Bufalo, samazinot pārsvaru līdz divām ripām. Tomēr tālāka atspēlēšanās nesekoja, un Sems Reinhārts divas minūtes pirms spēles beigām raidīja ripu tukšos vārtus.

Līdz ar to “Sabres” izdevies pagarināt uzvaru sēriju līdz septiņiem panākumiem, kas ir garākā sērija NHL šosezon. Tāpat komanda ir to četru komandu skaitā, kas jau sasniegusi 3o punktu atzīmi, saglabājot trešo vietu Austrumu konferencē un ceturto visā līgā.

Tikmēr “Flyers” ar 20 punktiem 21 mačā ir 15.vietā starp 16 Austrumu konferences komandām.