Girgensona “Sabres” pārliecinoši uzvar pēdējo divu gadu NHL čempionus “Lightning”

AP/SCANPIX

Zemgus Gigensona Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas spēlē savā laukumā ar 5:1 uzvarēja pēdējo divu gadu Stenlija kausa ieguvējus Tampabejas “Lightning”.

Trešajā periodā Girgensons nopelnīja savu piekto rezultativitātes punktu sezonā. “Lightning” jau 55.minūtē bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Zemgus vinnēja iemetienu savā zonā, un Roberts Hegs no paša laukuma stūra trāpīja tukšajos vārtos.

Zemgus uz ledus bija 15 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja 13 iemetienos no 18 un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Divus vārtus “Sabres” labā guva Viktors Olofsons, pa vieniem Dreiks Kadžula un Vinnijs Hinostroza.

Kreigu Andersonu vienīgo reizi pārspēja Alekss Kilorns. Bufalo vārtsargs atvairīja 35 no 36 metieniem, un tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Nākamo spēli Bufalo aizvadīs ceturtdien, izbraukumā tiekoties ar Anaheimas “Ducks”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"