Girgensona “Sabres” papildlaikā pārspēj “Blue Jackets” ar Kivlenieku vārtos

AP/SCANPIX

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” naktī uz svētdienu Nacionālās hokeja līgas mača papildlaikā ar 2:1 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras vārtus sargāja Matīss Kivlenieks.

Uzvaras vārtus “Sabres” līderis Džeks Aikels guva papildlaika pirmajā minūtē, pārsteidzot Kivlenieku ar precīzu plaukstas metienu no labā iemetiena apļa vidus.

Pirms tam Matīss atvairīja 22 no 23 Bufalo hokejistu metieniem, vienīgo ripu no saviem vārtiem izņemot pirmā perioda izskaņā pēc precīza Evana Rodrigesa metiena.

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 45 sekundes un atradās laukumā arī Rodrigesa gūto vārtu laikā. Pats Zemgus izpildēja divus metienus un trīs reizes bloķēja pretinieku metienus.

“Blue Jackets” labā vienīgos vārtus guva Olivers Bjorkstrands.

Kolumbusa jau svētdien 21:00 pēc Latvijas laika izbraukumā tiksies ar Monreālas “Canadiens”, un Bufalo nākamo maču aizvadīs otrdien izbraukumā pret Kolorado “Avalanche”.