Girgensona “Sabres” papildlaikā pārspēj “Blue Jackets” ar Kivlenieku vārtos

AP/SCANPIX

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” naktī uz piektdienu Nacionālās hokeja līgas spēles papildlaikā ar 4:3 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets” ar Matīsu Kivlenieku vārtos.

Kivlenieks aizvadīja savu trešo NHL maču, atvairot 23 no 27 metieniem. Savā debijas spēlē Matīss palīdzēja “Blue Jackets” ar 2:1 uzvarēt Ņujorkas “Rangers”. 1. februārī Kolumbusa ar Kivlenieku vārtos papildlaikā ar 1:2 piekāpās tai pašai “Sabres” komandai.

Girgensons šonakt uz ledus pavadīja 16 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Uzvaras vārtus “Sabres” guva papildlaika 3. minūtē. Pēc izcilas Džeka Aikela piespēles Kivlenieku pārspēja Viktors Olofsons. Zviedru leģionāram tie bija otrie vārti šajā spēlē. Pirms tam Matīsa vārtos divas ripas iemeta arī pat Aikels un Evans Rodrigess.

“Blue Jackets” labā vārtus guva Neitans Gerbe, Būns Dženers un Markuss Nutivara.