Girgensona “Sabres” ielaiž kuriozus vārtus un ļauj “Islanders” izcīnīt devīto panākumu pēc kārtas

NHL

Nepatīkamu zaudējumu pagājušās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas ar 0:1 sīvā spēlē atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 12:03 minūtes (0:54 mazākumā), trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgie vārti mačā tika gūti jau sestajā minūtē, turklāt ļoti kuriozā veidā. “Islanders” uzbrucējs Dereks Brasārds, atrodoties aizvārtē, no neērtās nūjas puses raidīja ripu vārtu virzienā, kas atsitās pret “Sabres” vārtsarga Kārtera Hutona kājsargu un iekrita iekšā.

Līdz ar to “Islanders” svinēja devīto uzvaru pēc kārtas, kamēr “Sabres” pēc izcilā starta pēdējās piecas spēlēs piedzīvojusi četras neveiksmes.

Nākamajā nedēļā Girgensona pārstāvētā komanda dosies uz Zviedriju, lai Stokholmā aizvadītu divas spēles pret Tampabejas “Lightning”.