Girgensona “Sabres” “bullīšos” uzvar “Red Wings” un kļūst par NHL līderiem

AP/SCANPIX

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” sestdien Nacionālās hokeja līgas izbraukuma spēlē “bullīšos” ar 3:2 uzvarēja Detroitas “Red Wings” un kļuva par līgas līderiem.

Zemgus Girgensons šajā spēlē laukumā negāja. Mačā ar Detroitu malā palika arī Neitans Beljū – viņu vietu spēlēja Remī Elijs un Keisijs Nelsons.

Džefs Skiners pirmajā periodā izvirzīja Bufalo vadībā. Otrās trešdaļās pirmajā minūtē Dilans Larkins panāca neizšķirtu. Trešajā periodā Tadžs Tompsons vēlreiz izvirzīja “Sabres” vadībā, tomēr Entonijam Mantam atkal izdevās izlīdzināt rezultātu. “Bullīšu” sērijā uzvaras vārtus Bufalo labā guva  Sems Reinharts.

“Sabres” izcīnīja devīto uzvaru pēc kārtas. Iepriekšējo reizi tik veiksmīgi Bufalo ir spēlējusi 2006.gadā, kad sezonas sākumā uzvarēja 10 spēlēs pēc kārtas.

Ar 34 punktiem “Sabres” kļuvuši par līgas līderiem. 33 punkti ir Tampabejas “Lighnng” un Nešvilas “Predators”, kas aizvadījušas par vienu spēli mazāk. Bufalo nākamo spēli aizvadīs otrdien, kad savā laukumā tiksies ar Sanhosē “Sharks”.