Girgensona “Sabres” atspēlē divus vārtus un pārspēj Toronto “Maple Leafs”

AP/SCANPIX

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 6:4 uzvarēja Toronto “Maple Leafs”.

Girgensons spēlēja nepilnas 12 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieka metienu. 4 minūtes Zemgus uz ledus pavadīja mazākumā.

Pēc diviem precīziem Džona Tavaresa metieniem “Maple Leafs” izvirzījā vadībā 2:0. Tomēr Toronto hokejistu prieki bija īsi. Džefs Skiners, Džeks Aikels. Keisijs Mitelštads un Viktors Ulofsons guva četrus vārtus pēc kārtas, izvirzot Bufalo vadībā 4:2.

Trešajā periodā Dmitro Timašovs rezultāta starpību samazināja, Džimijs Vīzijs atjaunoja divu ripu pārsvaru, Kasperi Kapanens guva vēl vienus vārtus “Maple Leafs” labā, bet punktu spēlei ar metienu tukšos vārtos pielika Aikels.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā