Girgensona “Sabres” atkal atspēlējas un papildlaikā pārspēj “Penguins”, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas

NHL.COM

Zemgus Girgensona pārstāvētais Bufalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas spēlē atspēlējās no 1:4 un papildlaikā pārspēja Pitsburgas “Penguins” ar 5:4, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas

Girgensons spēlēja ierastajā ceturtajā maiņā un laukumā pavadītajās 15:44 minūtēs spēlēja daudz mazākumā (2:46), izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, kā arī vienu bloķēja, tomēr spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Spēles rezultātu devītajā minūtē atklāja “Penguins” uzbrucējs Dereks Brasārds, taču Teidžs Tompsons trīs minūtes vēlāk ar savu pirmo vārtu guvumu sezonā rezultātu izlīdzināja. Tomēr tad līdz otrā perioda sestajai minūtes “Penguins” guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 4:1 savā labā.

“Sabres” gan nepadevās, otrā periodā laikā divus vārtus atguva Zeks Bogosians un Keisijs Nelsons, taču trešajā perioda 12.minūtē rezultātu izlīdzināja Keisijs Mitlstads,  un abām komandām vairs vārtus negūstot, spēle nonāca līdz papildlaikam.

Uzvarētāja noteikšanai tajā bija vajadzīgas vien 45.sekundes – pirms tam ar piespēles palīdzību nopelnījis karjeras 200. punktu, savus piektos vārtus sezonā guva Džeks Aikels.

“Sabres” izcīnījusi jau sesto uzvaru pēc kārtas, Atlantijas divīzijā un Austrumu konferencē saglabājot trešo vietu, taču līgas kopvērtējumā komanda pakāpusies uz ceturto vietu. Bufalo jorprojām atrodas garākajā aktīvajā uzvaru sērijā līgā, turklāt pēdējo reizi sešas uzvaras pēc kārtas izcīnītas vien 2010.gadā.