Girgensona “Sabres” 48 reizes met pa vārtiem, tomēr piekāpjas “Senators”

Reuters/LETA

Ceturtdienas naktī Nacionālajā hokeja līgā latviešu hokejista Zemgus Giregnsona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 2:4 piekāpās Otavas “Senators”.

Girgensons spēlēja jau ierastajā ceturtajā maiņā, laukumā pavadīja tieši 10 minūtes (4:22 mazākumā), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmiemu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau spēles otrajā periodā “Sabres” nonāca kritiskā situācijā, atrodoties iedzinējos ar 0:3 -precīzi “Senators” rindās bija Dzingels, Demelo un Vaits.

Trešajā periodā Džeisonam Pominvilam, kurš aizvadīja 1000.spēli NHL,  un Džefam Skineram izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr 20 sekundes pirms spēles beigām “Senators” ceturtos vārtus guva Bobijs Raiens.

“Sabres” kopumā pa vārtiem izdarīja 48 metienus, taču lielisks vakars “Senators” vārtsargam Kregam Andersonam, kurš atvairīja 46 metienus.

Zaudējums joprojām ļauj “Sabres” saglabāt piekto vietu Atlantijas divīzijā un otro “Wild card” pozīciju.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs naktī uz svētdienu, kad mēģinās revanšēties tiem pašiem “Senators”.