Girgensona pirmajā NHL Zvaigžņu spēlē rezultativitātes rekords

0 Komentāru
Girgensona pirmajā NHL Zvaigžņu spēlē rezultativitātes rekords
Foto: AFP/SCANPIX

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nika Folinjo komanda svētdien Nacionālās Hokeja līgas Visu zvaigžņu spēlē ar rezultātu 12:17 zaudēja Džonatana Tēvza komandai, tām aizvadot rezultatīvāko Visu zvaigžņu maču līgas vēsturē.

Girgensons bija viens no tikai trim mača spēlētājiem, kuri tajā netika pie rezultativitātes punktiem. Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, veicot trīs metienus pa vārtiem un tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1.

”Bija jautri redzēt puišus veicam interesantas lietas un gūstam daudz vārtus. Prasmju līmenis laukumā ir neticams, pēc spēles izteicās uzbrucējs, kurš spēlēja vienā maiņā ar Radimu Vrbatu (Vankūveras Canucks) un Raienu Nūdžentu-Hopkinsu (Edmontonas Oilers).

Par spēles vērtīgāko hokejistu līdzjutēju vērtējumā kļuva Folinjo komandas uzbrucējs Raiens Džohansens (Kolumbusas Blue Jackets), kurš guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles, bet par rezultatīvāko kļuva uzbrucējs Jakubs Vorāčeks (Filadelfijas Flyers) no Tēvza komandas, kuram trīs vārti un trīs piespēles. Ar četriem gūtiem vārtiem tikmēr izcēlās uzvarētāju vienības uzbrucējs Džons Tavaress (Ņujorkas Islanders).

”Ja es šajā spēlē būtu vārtsargs, laikam nebūtu priecīgs,” izteicās Girgensons. ”Viss piedzīvotais sagādāja lielu prieku. Līdzjutēji izdarīja visu, lai padarītu šo par skaistu notikumu. Šis bija kā neliels un patīkams atvaļinājums. No labajām emocijām esmu ieguvis jaunu papildu enerģiju.”

Līdz šim rezultatīvākā NHL Visu zvaigžņu spēle tika aizvadīta 2001.gadā, kad komandas pa abām guva 26 vārtus. Savukārt līdz šim rezultatīvākais vienas komandas sniegums bija 1993.gadā gūtie 16 vārti.

Sestdien Girgensons palīdzēja Folinjo komandai uzvarēt Visu zvaigžņu spēles meistarības konkursos.

0 Komentāru