Ģeniāla Krosbija piespēle un Bļugera septītie vārti sezonā; “Penguins” atspēlējas un uzvar “Bruins”

2 komentāri
ZUMAPRESS/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” svētdien Nacionālās hokeja līgas izbraukuma mačā ar 4:3 uzvarēja Bostonas “Bruins”.

Otrās trešdaļas pēdējā minūtē, kad Pitsburga atradās iedzinējos 1:3, Bļugers guva “Penguins” otros vārtus. Izcietis 2 minūšu sodu, Teodors uzreiz pēc atgriešanās laukumā atņēma ripu Bredam Maršānam. Sekoja piespēle Krisam Letangam, kurš meta garām vārtiem.

Šajā brīdī Pingvīnu līderis Sidnijs Krosbijs, atrodoties uz vārtu līnijas un ar muguru pret Bļugeru, caur kājām atdeva piespēli uz vārtu priekšu, kur Teodors meistarīgi apspēlēja “Bruins” vārtsargu Jaroslavu Halāku.

Trešajā periodā Džeks Džonsons izlīdzināja rezultātu un Braians Rasts guva “Penguins” uzvaras vārtus – 4:3.

Spēles pirmajā daļā uz Bostonas Patrisa Beržerona, Andersa Bjorka un Davida Pastrnaka trīs vārtiem Pingvīni atbildēja ar vienu precīzu Dominika Simona metienu.

“Penguins” Austrumu konferences tabulā atrodas 3. vietā, par vienu punktu atpaliekot no “Bruins” un par četriem no Vašingtonas “Capitals”. Nākamo spēli Pingvīni aizvadīs otrdien, izbraukumā tiekoties ar Filadelfijas “Flyers”.