Gada “seivs” jau pirmajā mačā? “Wild” vārtsargs akrobātiskā veidā tver pretinieka metienu

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Minesotas “Wild” piekāpās Našvilas “Predators” ar 5:2. Ar iespaidīgu metiena atvairījumu vienā no epizodēm izcēlās “Wild” vārtsargs Devans Dubnīks.

Otrā periodā sākumā “Wild” hokejistu kļūdas radīja pretuzbrukuma iespēju “Predators” spēlētājiem, taču tas netika realizēts. Dubnīks sekmīgi tvēra cimdā Mikaela Granlunda metienu, saglabājot uz tablo bezvārtu neizšķirtu.

Mača turpinājumā vārtsargs gan savā cietoksnī ielaida piecas ripas, no kurām četras pamatlaika noslēdzošajā periodā.