FOTO! OTRĀ DAĻA! PČ hokejā spilgtākie momenti fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas acīm

0 Komentāru
FOTO! OTRĀ DAĻA! PČ hokejā spilgtākie momenti fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas acīm
Foto: Jeļena Ļevšina

Viena no neatņemamajām sastāvdaļām pasaules čempionātā hokejā ir ne tikai skaļie līdzjutēji, bet arī preses cilvēki, kuri atspoguļo čempionāta atmosfēru vizuāli. Lūk, fotogrāfes Jeļenas Ļevšinas iespaidi pēc šā gada pasaules čempionāta apmeklējuma Ķelnē, kurā viņa iemūžināja Latvijas izlases spēles spilgtākos mirkļus.

Jeļena stāsta: ”Pasaules čempionāts Ķelnē bija ne mazāk interesants un sātīgs kā Maskavā. Es paguvu nofilmēt 18 spēles un vienu treniņu, tas ir par piecām spēlēm vairāk nekā pagājušajā gadā. Protams vienmēr ir interesanti filmēt spēcīgas komandas darbībā, jo var manīt daudz aizraujošas epizodes, spēka paņēmienus un protams kuriozus momentus. Sadursmes ar tiesnešiem, lēcieni mēģinājumā izvairīties no sadursmes vai arī mēģinājumi iegrūst pretinieku bortā. Pēc spēles īpaši interesanti bija atlasīt fotogrāfijas, jo bija daudzas lietas kuras netika pamanītas spēles laikā. Runa pat nav par emocijām. Man katra nākamā spēle bija iespēja apgūt kaut ko jaunu tieši fotografēšanas ziņā.”

Foto

”Daļa no visiem momentiem – priecīgiem un skumjiem- esmu iemūžinājusi šajā galerijā. Ļoti ceru, ka man izdevās atspoguļot vismaz mazu daļiņu no čempionāta atmosfēras fotogrāfijās,” stāsta fotogrāfe.

0 Komentāru