FOTO: Balderis un Lipmans piedalās Kurbads ledushalles pamatakmens ielikšanā

0 Komentāru
FOTO: Balderis un Lipmans piedalās Kurbads ledushalles pamatakmens ielikšanā
Foto: LETA

Trešdien, 21. septembrī, Rumbulā, Lidlauka ielā 37, tika iebūvēts ledus halles Kurbads pamatakmens. Svinīgā pasākumā hokeja kluba Kurbads vadītājs Andis Pikāns, LHF prezidents Kirovs Lipmans un halles projekta autors, arhitekts Vents Grietēns halles pamatos iemūrēja laika kapsulu ar simbolisku vēstījumu.

Hokeja kluba Kurbads vadītājs Andis Pikāns: ”Esam uzsākuši ceļu pretim hokeja kluba Kurbads ilggadējam mērķim – savai ledus hallei, mūsu komandas hokeja svētnīcai. Mēs ceram, ka tā būs vieta, kur jaunie spēlētāji veidosies par leģendām, kur radīsies jauni pāri, maiņas, virknējumi, komandas vai vienkārši sportiska draudzība. Un tā noteikti būs vieta, kur kopā ar līdzjutējiem tiks svinētas nozīmīgas Latvijas hokeja uzvaras.”

Foto

Renārs Valters, Kurbads ledus halles projekta vadītājs: “Esmu pārliecināts, ka Kurbads ledus halle kalpos par pamatu jaunām uzvarām, saspringtām cīņām un neatkārtojamām emocijām, kā arī esošajiem un topošajiem sportistiem tiks nodrošināta visa nepieciešamā infrastruktūra savu prasmju attīstīšanai. Esmu pagodināts par iespēju ieguldīt daļu no sevis šī projekta tapšanā un attīstībā.”

Pirmajā būvniecības kārtā paredzēts uzbūvēt mūsdienīgu ledus halli ar 1000 skatītāju vietām, septiņām ģērbtuvēm, trenažieru zāli un kafejnīcu. Otrajā kārtā paredzēta vēl vienas treniņu halles būve, bet trešajā kārtā plānoti viesnīcas būvniecības darbi. Pirmās kārtas projekta kopējais investīciju apjoms ir 3,5 miljoni eiro. Ledus halles būvniecības darbus veiks celtniecības kompānija SIA Būvkore.

Ledus halli paredzēts nodot ekspluatācijā 2017. gada maijā, kad tiks dibināta arī hokeja kluba Kurbads bērnu un jauniešu sporta skola ar divām vecuma grupām, sniedzot bērniem iespēju nodarboties ar sportu kvalitatīvu un profesionālu treneru vadībā.

0 Komentāru