Folinjo un Teivzs izvēlēsies NHL Visu zvaigžņu spēļu komandu sastāvus

0 Komentāru
Folinjo un Teivzs izvēlēsies NHL Visu zvaigžņu spēļu komandu sastāvus
Foto: SIPA USA/SCANPIX

Niks Folinjo no Kolumbusas Blue Jackets komandas un Čikāgas Blackhawks pārstāvošais Džonatans Teivzs būs Nacionālās Hokeja līgas Visu zvaigžņu spēles kapteiņi, kuri arī izvēlēsies vienību sastāvus, trešdien pavēstīja līga.

Tā sauktajā Folinjo komandā kapteiņa palīgi būs Drū Dautijs (Losandželosas Kings) un Patriks Keins (Blackhawks), bet Teivzam viņa komandā palīdzēs Raiens Geclafs (Anaheimas Ducks) un Riks Nešs (Ņujorkas Rangers).

Kapteiņi komandu sastāvus sadalīs 23.janvārī. Viņi arī noteiks spēlētājus, kas dienu vēlāk piedalīsies prasmju konkursos, bet pati Visu zvaigžņu spēle 25.janvārī norisināsies Kolumbusā.

Folinjo komandu trenēs Derils Saters (Kings), bet Tēvza komandu vadīs Pīters Laviolets (Nešvilas Predators).

Kā zināms, seši spēlētāji tika noteikti pēc līdzjutēju balsojuma, kurā pārliecinoši uzvarēja latvietis Zemgus Girgensons no Bufalo Sabres komandas. Savukārt pārējos Visu zvaigžņu spēles dalībniekus paziņoja līga.

Paraugmačs pasaules spēcīgākajā hokeja līgā nav norisinājies jau divus gadus, jo 2013.gadā to atcēla lokauta dēļ, bet pērn tas nenotika Soču Olimpisko spēļu dēļ.

Pēdējo reizi kāds no Latvijas hokejistiem NHL Visu zvaigžņu spēlē piedalījās 2003.gadā, kad tas bija aizsargs Sandis Ozoliņš. Viņš savas karjeras laikā Visu zvaigžņu spēlē piedalījās septiņas reizes.

0 Komentāru