“Flyers” uzbrucējs Lehtera apsūdzēts par narkotiku iegādi, sportistam draud piecu mēnešu nosacīts sods

1 komentārs
“Flyers” uzbrucējs Lehtera apsūdzēts par narkotiku iegādi, sportistam draud piecu mēnešu nosacīts sods
AAMULEHTI

Pirmdien Tamperes tiesa sākusi izskatīt lietu par narkotiku aprites pārkāpumiem, kuros iesaistīts Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Filadelfijas “Flyers” uzbrucējs Jori Lehtera. 

“Flyers” hokejists apsūdzēts par astoņu gramu kokaīna iegādi Somijas pilsētā Tamperē laika posmā no 2018. gada jūnija līdz 2018. gada jūlijam.

Kā vēsta somu laikraksts “Aamulehti”, tiesa somu sportistam pieprasa piecu mēnešu nosacītu cietumsodu, tas ir, spriedumos noteiktos sodus faktiski neizpilda, ja noteiktajā pārbaudes laikā notiesātais neizdara jaunus pārkāpumus un pilda uzliktos pienākumus.

Lehteram tiesas sēdēs klātienē nav jāpiedalās, tāpēc viņš joprojām atrodas Ziemeļamerikā. Tāpat hokejists noliedz izvirzītās apsūdzības.

“Kā jau esmu minējis iepriekš, šīs apsūdzības ir nepatiesas, un es to pierādīšu. Līdz tiesas lēmumam komentārus vairs nesniegšu, ” skaidro Lehtera.

Tikmēr NHL neiejauksies lietas izskatīšanā, taču aktīvi tai sekos līdz.

Apsūdzība esot balstīta uz noklausītām telefona sarunām iespaidīgas kokaīna aprites izmeklēšanā, un divi no aizdomās turētajiem esot sazinājušies ar Lehteru.

Apjomīgajā lietā ir vēl 20 apsūdzētie, kuriem draud bargi sodi par narkotiku importēšanu un pārdošanu Somijā.

Šosezon “Flyers” rindās Lehtera aizvadījis 24 spēles, kuru laikā guvis trīs punktus (1+2).
1 komentārs