Fenomenāls Mareja skorpiona “seivs” palīdz Bļugera “Penguins” pārtraukt “Islanders” desmit uzvaru sēriju

AFP/SCANPIX

Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Ņujorkas “Islanders”, pārtraucot “salinieku” desmit uzvaru sēriju.

Spēles izšķirošais mirklis bija trešā perioda 7. minūtē. Pitsburgas vārtsargs Mets Marejs ar fenomenālu skorpiona “seivu” nosargāja savus vārtus pēc Entonijs Buviljē metiena, un jau nākamajā uzbrukumā Braians Rasts guva vārtus “Penguins” labā, samazinot rezultāta starpību – 2:3.

Jevgeņijs Malkins pēc divām minūtēm panāca neizšķirtu, un tas pats Rasts pagarinājumā guva uzvaras vārtus. Pingvīni pārtrauca “Islanders” desmit uzvaru sēriju.

Bļugers uz ledus bija 12 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz bloķēja pretinieka metienu un maču beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.