Fantastiskais Merzļikins noķer gandrīz visu un palīdz “Blue Jackets” uzvarēt Dalasas “Stars”

1 komentārs
REUTERS/SCANPIX

Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzlikinu vārtos naktī uz otrdienu Nacionālās hokeja līgas mājās spēlē ar 4:1 uzvarēja Dalasas “Stars”.

Merzļikins “Blue Jackets” vārtos atvairīja 31 no 32 metieniem, vienīgo ripu ielaižot trešā perioda izskaņā. Elvis tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Dalasas līdzjutējs centies izprovocēt Merzļikinu saistībā ar Kivlenieka nāvi

Spēles 58.minūtē uzreiz pēc iemetiena Dalasas aizsargs Esa Lindels izdarīja spēcīgu metienu no zilās līnijas. Ripa lidoja garām vārtiem un, atistusies pret apmali, nonāca uz tieši uz lāpstiņas Taileram Seginam, kurš trāpīja tukšajā stūrī.

“Blue Jackets” labā vārtus guva Olivers Bjorkstrands, Gregorijs Hofmans, Zaks Verenskis un Aleksandrs Teksjē.

Kolumbusa ar Merzļikinu vārtos izcīnīja ceturto uzvaru četrās spēlēs.

1 komentārs

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs