Fantastiska atspēlēšanās sekmē U-20 hokeja izlases uzvaru turnīrā Dānijā

0 Komentāru
Fantastiska atspēlēšanās sekmē U-20 hokeja izlases uzvaru turnīrā Dānijā
LHF

Latvijas U-20 hokeja izlase ar trešo uzvaru trīs spēlēs ieguvusi pirmo vietu pārbaudes turnīrā Dānijā. Šodienas mačā pret Baltkrieviju gan situācija izskatījās slikta, vēl 54. minūtē atrodoties iedzinējos ar 0:2, taču līdz pamatlaika beigām Renārs Kārkls ar diviem vārtiem panāca neizšķirtu, bet papildlaikā Kārkls arī tika pie ”hat-trick”, izkārtojot Latvijai uzvaru 3:2.

Latvijas U-20 izlase pārbaudes turnīra ievadā bija pieveikusi Austriju un Dāniju, abās spēlēs uzvarot ar minimālu pārsvaru, kamēr Baltkrievija vakar ar Austriju tika galā papildlaikā. Šodienas spēli daudz veiksmīgā iesāka baltkrievi, izvirzoties vadībā devītajā minūtē, kad Niklāvs Rauza Latvijas vārtos tika pārspēts ar precīzu metienu no iemetiena punkta.

Otrā perioda pirmajā pusē netrūka noraidījumu abu komandu sastāvos, un izcēlās arī nelieli asumi. Latvijai bija iespējas arī divu vīru vairākumā, taču tās palika neizmantotas. Trešā perioda sākumā toties baltkrievi izmantoja vairākumu, panākot 2:0 savā labā.

Kārļa Zirņa vadītā Latvijas izlase pēc tam neizmantoja divus vairākumus, bet 53. minūtē ieguva tiesības vēlreiz spēlēt vairākumā. Tika pieprasīts pusminūtes pārtraukums, un, spēlējot divu vīru vairākumā, beidzot izdevās iedabūt ripu vārtos – ar netveramu metienu devītniekā par to parūpējās HK ”Rīga” aizsargs Renārs Kārkls.

Baltkrievi gan tāpat palika vadībā līdz gandrīz pašām pamatlaika beigām un 15 sekundes pirms beigām uzvarēja iemetienā, taču pasteidzās un veica pārmetienu pāri zonām. Nākamajā iemetienā Latvija uzvarēja un lielā drūzmā pie pretinieku vārtiem ar vairākiem atkārtotiem metieniem panāca 2:2. Atkal vārtus guva Kārkls, paveicot to piecas sekundes pirms pamatlaika beigām.

Simboliski, ka tieši Kārkls pats papildlaikā paveica darbu līdz galam un pēc atspēlēšanās ar savu metienu arī nokārtoja uzvaru. Vēlreiz tika spēlēts vairākumā, un vēlreiz Kārkls trāpīja ļoti precīzu metienu no distances, Latvijai uzvarot ar 3:2. Interesanti, ka šodien ”hat-trick” guvušais Kārkls šosezon MHL vēl nebija guvis nevienus vārtus.

Pārbaudes turnīrā vēl palikušas divas spēles – šovakar Dānija pret Austriju un rīt Dānija pret Baltkrieviju, taču Latvijas izlase jau šobrīd var būt apmierināta ar pirmo vietu turnīrā.

0 Komentāru