Dzierkals ar skaistiem vārtiem papildlaikā nodrošina komandas uzvaru

Ieva Makare/LETA

Pagājušajā naktī latviešu hokejista Mārtiņa Dzierkala pārstāvētais ECHL klubs Ontario “Solar Bears” ar 4:3 papildlaikā pārspēja Rīdingas “Royals”. Papildlaika 27.sekundē uzvaras vārti Dzierkalam.

Pēc pirmās trešdaļas “Solar Bears” atradās iedzinējos ar 0:1, taču otrajā trešdaļā izdevās izcīnīt 3:2 vadību.  “Royals” septiņas minūtes pirms spēles beigām rezultātu izlīdzināja un uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā.

Papildlaikā hokejisti uz ledus pavadīja neilgu laiku, jo jau 27.sekundē vārtus no aizvārtes eleganti guva Mārtiņš Dzierkals.

Hokejists spēles gaitā izdarīja četrus metienus, nopelnīja divas minūtes, guva jau minētos vārtus papildlaikā, kā arī saņēma spēles pirmās zvaigznes titulu.

Aizvadītajās 38 regulārajās spēlēs Dzierkals “Solar Bears” sastāvā guvis 13, atdevis 16 piespēles, vidēji spēlē gūto punktu rādītājā sasniedzot 0, 76 punktus.