Drāma Kopenhāgenā – Čehija izglābjas pamatlaikā un pagarinājumā svin uzvaru pār Slovākiju

SPUTNIK/LETA

Čehijas hokeja izlase sestdien Kopenhāgenā pasaules čempionāta A grupas spēlē pagarinājumā ar 3:2  pārspēja savu principiālo pretinieci Slovākiju.

Kopenhāgenā notikušajā mačā rezultāts tika atklāts astotajā minūtē, kad slovāku uzbrucējs Mihals Krištofs pielaboja komandas biedra metienu no zilās līnijas. Otrā perioda sākumā Dominiks Kubalīks pēc slovāku kļūdas aizsardzības zonā izlīdzināja rezultātu, bet četras minūtes vēlāk Andrejs Sekera ar tālu metienu atjaunoja Slovākijai vadību.

Čehiem desmit sekundes pirms pamatlaika beigām izdevās izlīdzināt rezultātu. Spēlējot ar tukšiem vārtiem un sesto laukuma spēlētāju, Martins Nečas ieradīja ripu starp slovāku vārtsarga Mareka Čiliaka kājsargiem. Čehijas izlasei atrodoties uz viļņa, Dmitrijs Jaskins pagarinājuma trešajā minūtē apspēlēja vairākus pretiniekus un izrāva uzvaru.