Draizaitls “notriec” tiesnesi, komentāru apmaiņa un citas interesantās epizodes, ko fiksē kamera pie tiesnešu ķiveres

Pievienot komentāru
Draizaitls “notriec” tiesnesi, komentāru apmaiņa un citas interesantās epizodes, ko fiksē kamera pie tiesnešu ķiveres

Ierasts, ka hokeja tiesnešu virzienā nonāk dažāda attieksme un viedokļu apmaiņa, taču der atcerēties, ka viņi pavada visu spēli laukumā, dažādu emociju virpuļa epicentrā.

Starptautiskā Hokeja federācija izmanto praksi, kad hokeja tiesnešu ķiverēm tiek pievienotas kameras, lai fiksētu spēles notikumu gaitu un labāk analizētu dažādas saasinātas epizodes, piemēram, saķeršanās starp hokejistiem, cīņai pie bortiem un citur.

Jaunākajā oficiālajā IIHF “YouTube” kontā ievietotajā video apkopoti dažādas kuriozas epizodes no tiesnešu kameru ierakstiem.

Ar spilgtu spēka paņēmienu mačā pret Slovākiju izcēlās Vācijas hokeja izlases līderis Leons Draizaitls, kurš uztriecās virsū vienam no mača tiesnešiem.

Tāpat tiek dots ieskats daudzajām epizodēm, kurās tiesneši izmanto svilpi, lai apturētu spēli. Cīņas karstumā nākas iesaistīties arī dūru cīņās un skarbāku vārdu apmaiņā.

Tiesneša galvenais instruments ir svilpe, tāpēc īpašu sajūsmu kādam no tiesnešiem sagādāja Lielbritānijas vārtsarga Džeksona Vistls. Angļu valodā svilpe ir “whistle” – tāds pats ir hokeja vārtsarga uzvārds, kas kādā no epizodēm ļoti iepriecināja tiesnesi.