Diemžēl bez kapteiņa! Latvijas hokeja izlasei šogad pasaules čempionātā jāiztiek bez Daugaviņa

3 komentāri

Latvijas hokeja izlasei šogad Dānijā gaidāmajā pasaules čempionātā būs jāiztiek bez viena no līderiem Kaspara Daugaviņa, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Kā ziņo LHF, 29 gadus vecajam Daugaviņam aizvadītajā sezonā iekrājušies virkne savainojumu, līdz ar to hokejistam nepieciešams laiks, lai ārstētu traumas un izietu rehabilitācijas procesu.

“Daugaviņš, spītējot ļoti nopietnām traumām, ir bijis īsts “kareivis” un vienmēr godam pārstāvējis Latvijas krāsas starptautiskajos turnīros,” paziņojumā vēsta LHF.

Latvijas izlases sastāvā Daugaviņš kopumā aizvadījis 97 spēles, to laikā guvis 29 vārtus un atzīmējies ar 28 rezultatīvām piespēlēm.

Zīmīgi, ka Daugaviņš izlases rindās debitēja jau 17 gadu vecumā. Pēdējo gadu Latvijas izlases kapteinis Daugaviņš kopumā piedalījies deviņos pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs.

Jau vēstīts, Latvijas izlase pasaules čempionātā Dānijas pilsētā Herningā spēlēs vienā grupā ar Kanādu, Somiju, ASV, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Dienvidkoreju. Četras labākās komandas tiks ceturtdaļfinālā. Čempionāts Kopenhāgenā un Herningā ilgs no 4. līdz 20.maijam.

3 komentāri