Daugaviņš un Torpedo izbraukumā piekāpjas Vityaz

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš un Ņižņijnovgorodas Torpedo, kuru trenē Pēteris Skudra, otrdien Kontinentālās hokeja līgas čempionāta spēlē viesos ar 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) atzina Maskavas apgabala Vityaz pārākumu.

Ņižņijnovgorodas klubam pārtrūka divu uzvaru sērija, bet Vityaz izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Daugaviņš spēlēja 16 minūtes un 47 sekundes, reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem.

Vityaz pirmā perioda sākumā minūtes laikā pēc Alekseja Makejeva un Jurija Kokšarova metieniem panāca 2:0, bet četras minūtes pirms otrā perioda beigām, kad uz noraidīto soliņa atradās Daugaviņš, Aleksejs Kopeikins panāca 3:0 mājinieku labā.

Uzvarētāju rindās vārtsargs Harri Seteri atvairīja 40 pretinieku metienus, pirmo reizi šajā sezonā savus vārtus nosargājot neieņemtus. Somu vārtsargs aizvadīja savu jubilejas 100.spēli KHL čempionātos.

Šosezon Daugaviņš deviņās spēlēs iemetis četrus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.