Dārziņš par spēli ar Zviedriju: Atdevām visu, ko spējām

Pievienot komentāru
Dārziņš par spēli ar Zviedriju: Atdevām visu, ko spējām
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas hokeja izlases kapteinis Lauris Dārziņš ir lepns par savu komandu, pēc pirmdienas mača ar Zviedriju pauda uzbrucējs.

“Mūsu mērķis bija uzvarēt un tikt pie trim punktiem, lai varētu saglabāt cerības uz ceturtdaļfinālu,” Starptautiskā Ledus hokeja federācija citē Dārziņa teikto. “Domāju, ka atdevām visu, ko spējām. Katrā maiņā cīnījāmies un centāmies aizvadīt trīs labus periodus. Esmu lepns par puišiem un komandu. Diemžēl, bet ar to nepietika.”

Ar “hat-trick” šajā mačā izcēlās Roberts Bukarts.

“Esam ļoti gandarīti par to, ka viņš šādā līmenī spēja gūt trīs vārtus. Viņš ir labs metējs un lielisks komandas biedrs,” pauda Dārziņš.

Latvijas izlase trešajā periodā bija izvirzījusies vadībā ar 3:2, taču pārsvaru nenoturēja.

“Mūsu trumpis ir tas, ka trešajā periodā, atrodoties iedzinējos, nekritām panikā,” atzina Zviedrijas izlases aizsargs Matīass Ēkholms. “Palikām mierīgi, spēlējām savu spēli un guvām ātrus vārtus.”

Latvijas hokeja izlase šodien savā pēdējā mačā pasaules čempionātā tiekas ar Norvēģijas valstsvienību.

B apakšgrupas mačs Bratislavā daiļslidotāja Ondreja Nepala vārdā nosauktajā arēnā sāksies plkst.17.15 pēc Latvijas laika.

B grupas kopvērtējumā vadībā ar maksimāli iespējamiem 18 punktiem sešos mačos ir Krievija, kam ar 15 punktiem sešos dueļos seko Čehija un Zviedrija, bet tālāk ar 12 punktiem seko Šveice. Tālāk ar sešiem punktiem sešos dueļos ir Latvija un Norvēģija. Visbeidzot Itālijai septiņās spēlēs bija divi punkti, bet Austrija tika pie viena punkta.