Dārziņa sods mačā pret Čehiju piespriests kļūdaini, IIHF Disciplinārlietu komisijas sēdē izskata Freiberga pārkāpumu

8 komentāri
Dārziņa sods mačā pret Čehiju piespriests kļūdaini, IIHF Disciplinārlietu komisijas sēdē izskata Freiberga pārkāpumu
VLADISLAVS PROŠKINS,F64

Piektdien IIHF Disciplinārlietu komisijas sēdē tika izskatīts tikai aizsarga Ralfa Freiberga lielais sods mačā ar Čehiju, aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Edgars Gaross.

Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta mačā ar 3:6 piekāpās Čehijai. Divu 5+20 minūšu sodus par spēka paņēmieniem šajā mačā saņēma Māris Bičevskis un Lauris Dārziņš, taču Dārziņam sods tika piešķirts kļūdaini par Freiberga izdarīto pārkāpumu.

Piektdien IIHF izskatījusi tikai Freiberga sodu, bet Bičevska pārkāpums nav bijis dienaskārtībā, tādējādi noprotams, ka uzbrucējs varētu tikt cauri sveikā bez sankcijām. Šobrīd gan nav zināms, kāds lēmums pieņemts un vai Freibergam būs jāizlaiž nākamā cīņa ar Krieviju.

Pēc četrām kārtām Latvijas izlase B grupā ar sešiem punktiem atrodas piektajā vietā, bet pirmais četrinieks ir trīs punktu attālumā. Komandai apakšgrupā vēl atlikušas spēles ar Krieviju, Zviedriju un Norvēģiju, kas nozīmē, ka bez norvēģiem Latvijai vajag gūt vēl uzvaru arī pret kādu no abām favorītēm, lai varētu cerēt uz vietu ceturtdaļfinālā.

Nākamais mačs Latvijai būs sestdien pusdienlaikā pret Krieviju.