Dānija “bullīšos” pieveic olimpiskos vicečempionus vāciešus

EPA/LETA

Dānija piektdien pasaules hokeja čempionāta B grupas mačā pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 apspēlēja olimpisko vicečempioni Vāciju.

Pirmajā periodā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, mača rezultātu otrās trešdaļas devītajā minūtē atklājot dānim Jesperam Jensenam, kuram izdevās realizēt vairākumu. Tiesa, nepilnas četras minūtes vēlāk dāņi kļūdījās uzbrukumā, kā rezultātā vāciešiem izdevās nonākt pie vārtiem, ripu tajos ieraidot Leonam Draizaitlam. Trīs minūtēs vēlāk Dānijas hokejisti vēlreiz realizēja vairākumu, kuru ar precīzu metienu noslēdza Frederiks Storms.

Pasaules čempionāta saimnieki vadībā bija līdz pat trešā perioda 11.minūtei, kad Jasins Ēlizs ar metienu pāri dāņu vārtsarga plecam noslēdza Vācijas hokejistu izgājienu pret vienu pretinieku aizsargu. Atlikušajā laikā vārti netika gūti, turklāt dāņi pagarinājumā nespēja realizēt vairākumu.

Līdz ar to uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā, vienīgo “bullīti” realizējot Detroitas “Red Wings” dāņu uzbrucējam Fransam Nilsenam.