Dalasas ”Stars” Stenlija kausa fināla pirmajā mačā uzvar Tampabejas ”Lightning”

REUTERS/SCANPIX

Dalasas ”Stars” sestdien Stenlija kausa fināla pirmajā mačā ar 4:1 uzvarēja Tampabejas ”Lightning”. Par mača pirmo zvaigzni tika atzīts Krievijas vārtsargs Antons Hudobins, kurš atvairīja 35 metienus.

Spēles sestajā minūtē Džoels Henlijs izvirzīja Dalasu vadībā. Pirmās trešdaļas vidū pēc Bleika Kolmena metiena Hudobins ripu atvairīja, bet tā pēc diviem rikošetiem tomēr atrada ceļu vārtos.

Tā izrādījās vienīgā reize, kad ripa pabija “Stars” vārtos. Toties pretējā pusē Džeimijs Oleksjaks, Džoels Kiviranta un Džeisons Dikinsons vēl trīs reizes pārspēja Andreju Vasiļevski, Dalasai izcinīt uzvaru ar 4:1.

Fināla otrā spēle notiks pirmdien, 21.septembrī.

Abas komandas Stenlija kausu līdz šim izcīnījušas vienu reizi. Dalasas “Stars” 1999.gadā un Tampabejas “Lightning” 2004.gadā.