“CSKA” vārtsargs Sorokins fantastiskā špagatā izvelk tukšos vārtos lidojošu ripu

Autors: LETA/Sputnik

Ar lielisku epizodi izcēlās Maskavas CSKA hokeja komandas vārtsargs Iļja Sorokins, kurš zibenīgi pārvietojās no viena vārtu staba līdz otram un skaistā špagatā atvairīja “Spartak” uzbrucēja Raiena Stoā metienu.

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā Maskavas derbijā “CSKA” ar rezultātu 1:0 pieveica “Spartak” vienību, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā triumfējot ar 4:0. Mača pirmajā periodā laba iespēja atklāt rezultātu bija “Spartak” komandai. Teicamu piespēli uz tukšo vārtu stūri saņēma mājinieku spēlētājs Stoā, taču viņa metienu neticamā veidā atvairīja viesu vārtu vīrs Sorokins.

Otrā periodā vidū uzvaras vārtus “CSKA” labā guva aizsargs Mets Robinsons. Līdz ar to Igora Ņikitina trenētā komanda kļuva par trešo Rietumu konferences vienību, kura pārvārējusi pirmo 2017./2018. gada sezonas “play off” kārtu.