Cibuļskis Čehijas čempionāta mačā izkaujas un pamatīgi sadod pretiniekam

3 komentāri

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis aizvadītajā Čehijas čempionāta “play-off” cīņā iesaistījās pamatīgos asumos ar pretinieku spēlētāju.

Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” vienība izbraukumā ar 0:3 piekāpās Liberecas “Bílí Tygři” komandai. Spēles noslēdzošajā daļā Cibuļskis izkāvās ar pretinieku, abiem tiekot pie noraidījuma.

Kopumā Cibuļskis laukumā pabija teju 20 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja 16 soda minūtes. Tikmēr Džeriņš spēlēja gandrīz 14 minūtes, atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu un divām soda minūtēm.

Sērijā līdz četrām uzvarām  tagad ir neizšķirts 2-2. Aizvadītajā sezonā “Mountfield” sasniedza pusfināla stadiju, savukārt “Bili Tygri” komanda aizkļuva līdz finālam, kur bezcerīgi ar 0-4 piekāpās Brno “Kometa” vienībai.