Ceturtdaļfinālā iekļuvušie Latvijas U-18 hokejisti PČ grupu turnīru noslēdz ar zaudējumu ASV vienaudžiem

0 Komentāru
Ceturtdaļfinālā iekļuvušie Latvijas U-18 hokejisti PČ grupu turnīru noslēdz ar zaudējumu ASV vienaudžiem
LHF

Latvijas U-18 puišu hokeja izlase otrdien Zviedrijā pasaules čempionāta grupu turnīra pēdējā, ceturtajā, spēlē ar rezultātu 1:7 (0:1, 0:4, 1:2) piekāpās ASV vienaudžiem.

Latvijas komandas labā goda vārtus šajā mačā iemeta Kristaps Skrastiņš.

Par spīti diezgan ievērojamam pārsvaram, ASV hokejistiem pirmajā periodā izdevās iemest tikai vienus vārtus, taču situācija mainījās otrajā trešdaļā, kad Latvijas “cietoksnī” tika samestas četras ripas un iegūts komfortabls 5:0 pārsvars. Noslēdzošās trešdaļas astotajā sekundē vienīgos Latvijas vārtus iemeta Skrastiņš.

Neilgu brīdi vēlāk ASV šķietami guva sestos vārtus, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās tie netika ieskaitīti. Tiesa, turpinājums Latvijas komandai tik un tā nebija viegls, jo amerikāni guva vēl divus vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

ASV izlases sastāvā pa diviem vārtiem iemeta Kols Kofīlds un Džons Bīčers.

Jau ziņots, ka latvieši pirmo reizi vēsturē sasnieguši pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu. Latvijas pretiniece noskaidrosies A grupas mačā, kurā plkst.20.30 savā starpā nūjas krustos Kanādas un Čehijas jaunie hokejisti. Kanādiešiem uzvarai grupā pietiks ar vienu punktu.

Piektdien pirmajā mačā Latvijas jaunie hokejisti ar 2:5 zaudēja Zviedrijai, sestdien ar 1:5 atzina Krievijas pārākumu, bet pirmdien ar rezultātu 2:0 pārspēja Slovākijas vienaudžus, nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā. Tikmēr ASV hokejisti iepriekš bija uzvarējuši Šveici (6:1), Slovākiju (12:5) un Krieviju (6:3).

B grupā ar 12 punktiem četrās spēlēs vadībā ir ASV, tālāk ar sešiem punktiem trīs mačos seko Zviedrija un Krievija, kamēr Latvijai ir trīs punkti, bet Slovākija palika bešā.

0 Komentāru