Čehija “bullīšos” apspēlē Šveices hokejistus

AFP/LETA

Čehijas izlase otrdien pasaules čempionātā hokejā A grupas spēlē “bullīšu” sērijā ar 5:4 uzvarēja Šveici.

Mača rezultātu 12. minūtē pēc cīņas vārtu priekšā atklāja Nino Nīderreiters, kurš palīdzēja Šveicei realizēt vairākumu, bet piecas minūtes vēlāk Dominiks Kubalīks, šoreiz čehiem spēlējot piecatā pret četriem, panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda sākumā Šveices izlase divu minūšu laikā panāca jau 3:1 savā labā – vispirms precīzs no iemetienu apļa bija Gregorijs Hofmans, bet nedaudz vēlāk Simons Mozers pēc ātra pretuzbrukuma raidīja ripu tukšos čehu vārtos.

Līdz perioda vidum komandas guva vēl trīs vārtus. Piektajā minūtē Mihals Moravčīks no pustālas distances pretī vārtiem panāca 2:3, bet trīs minūtes vēlāk Nīderraiters pēc sīvas cīņas pie pretinieku cietokšņa vienus vārtus atguva. Nepagāja ne pusminūte, kad čehi pietuvojās līdz 3:4, pēc komandas biedra metiena nūju pieliekot Dmitrijam Jaškinam. Savukārt sešas minūtes pirms perioda beigām Čehija izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, ripu tīkliņā ieraidot Mihalam Repīkam.

Tāpat arī trešajā periodā neiztika bez vairākiem aizraujošiem pavērsieniem. Trešdaļas otrajā pusē čehi izturēja četras minūtes mazākumā, turklāt četras minūtes pirms pamatlaika beigām Pavels Francouzs atvairīja vienu “bullīti”. Pamatlaika turpinājumā un pēc tam pagarinājumā vārti netika gūti, līdz ar to uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienu sērijā. “Bullīšos” pārāki bija čehi, vienīgo metienu realizējot Ržepīkam.