Latvijas hokeja izlase šodien brīvdienu neņem un turpina aktīvi gatavoties spēlei ar Dienvidkoreju

0 Komentāru
Latvijas hokeja izlase šodien brīvdienu neņem un turpina aktīvi gatavoties spēlei ar Dienvidkoreju
LETA

Par spīti divās dienās aizvadītām divām spēlēm – Latvijas hokeja izlase pirmdien brīvdienu neņēma, lai turpinātu gatavoties spēlei ar Dienvidkoreju.

Latvijas hokejisti svētdien savā otrajā pasaules čempionāta mačā ar 1:8 kapitulēja Somijai, bet dienu iepriekš ar 3:2 pārspēja Norvēģiju.

Latvijas hokeja izlase pirmdien pēc divām spraigām dienām turpina trenēties hokeja laukumā un neplāno izbaudīt brīvo laiku ar ekskursiju vai kāda muzeja apmeklējumu, par to tiks domāts citu dienu, portālam “Skaties.lv” atklāja Latvijas izlases preses sekretārs Edgars Gaross.

Tikmēr Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs šobrīd vēl nespēj komentēt, vai otrdien spēlē pret Dienvidkoreju virknējumos būs izmaiņas.

“Pagaidām nevaru pateikt, vai būs izmaiņas virknējumos. Mēs gribam sagaidīt vairāk no saviem līderiem, taču, ja veic izmaiņas, gribi sagaidīt kādu lielāku grūdienu. Tomēr tagad svarīgāk mums ir uzlocīt piedurknes un turpināt strādāt kā komandai,” norādīja Hārtlijs.

Tāpat hokeja speciālists atzina, ka spēlē ar Somiju – mūsu komanda guva vērtīgu pieredzi.

“Vienīgā pozitīvā lieta, ka mēs šajā mačā neguvām traumas. Guvām labu hokeja mācību stundu no pretiniekiem, kuri šodien bija daudz tehniskāki par mums. Slikti lēmumi, sliktas kļūdas, ko nevar atļauties pret tādiem lieliskiem spēlētājiem kā Teuvo Teravainens, Miko Rantanens, Mikaels Granlunds, Kasperi Kapanens. Paskatieties uz viņu aizsargiem – viņu ātrums bija daudz lielāks nekā mums. Šī ir spēle, kura jāaizmirst un jāgatavojas labam rītdienas treniņam,” pēc cīņas izteicās Hārtlijs.

Latvijai otrdien gaidāma tikšanās ar Dienvidkoreju, divas dienas vēlāk ar ASV, sestdien paredzēts duelis ar olimpisko vicečempioni Vāciju, tālāk būs cīņa ar hokeja dzimtenes Kanādas pārstāvjiem, bet apakšgrupu turnīrs tiks noslēgts 15.maijā ar spēli pret Dāniju.

0 Komentāru