Bļugers turpina uguņot un jau mača 15.sekundē gūst vārtus ”Penguins” uzvarā

USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas ”Penguins” Nacionālās hokeja līgas sezonas trešajā spēlē ar 5:2 pārspēja Čikāgas ”Blackhawks” vienību.

Bļugers spēli sāka pirmajā maiņā un vārtus guva jau 15.sekundē, kad ar precīzu metienu no labās puses noslēdza pa puslaukumu veiktu individuālu reidu. Pitsburgieši pirmajā trešdaļā guva vēl trīs vārtus un ielika pamatus uzvarai.

Latviešu uzbrucējs sestdien spēlēja 18 minūtes un 45 sekundes, no tām minūti un 47 sekundes mazākumā. Viņam atvēlētajās minūtēs Bļugers trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, zaudēja vienu ripu, pārtvēra divas piespēles, uzvarēja sešos no desmit iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmās zvaigznes gods tika atvēlēts Drū O’Konoram, kurš uzvarētāju rindās guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

Maiks Salivans sestdien kļuva par “Penguins” uzvarām bagātāko treneri – viņa vadībā Pitsburgas hokejisti svinējuši panākumus 253 mačos, kas ir par vienu vairāk nekā savulaik bija Denam Bailsmam.

Jauno sezonu ar divām uzvarām sākusi arī uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas savu skatītāju priekšā ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Arizonas “Coyotes”.

Girgensons uz ledus pavadīja 16 minūtes un 56 sekundes, vairākumā spēlējot divas minūtes un 28 sekundes, bet mazākumā – vienu minūti un 21 sekundi. Viņš trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienu ripu, uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvaras “bullīti” “Sabres” vienībai realizēja Artu Ruotsalainens.

Šosezon NHL komandas aizvadīs 82 spēles regulārajā čempionātā, kā arī atgriezīsies pie iepriekšējo gadu sadalījuma konferencēs un divīzijās.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs